You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lista produktów producenta: Riravo

Jak sami o sobie mówią, należą do grupy gorzelników, ożywiających zapomniane kultury destylacji w Gruzji. Zajmują się produkcją klasycznej brandy, wyprodukowanej poprzez destylację świeżych i dojrzałych owoców w destylarni Riravo znajdującej się w Saguramo w Gruzji.

Jak sami o sobie mówią, należą do grupy gorzelników, ożywiających zapomniane kultury destylacji w Gruzji. Zajmują się produkcją klasycznej brandy, wyprodukowanej poprzez destylację świeżych i dojrzałych owoców w destylarni Riravo znajdującej się w Saguramo w Gruzji. Ta ręcznie tworzona brandy ma gładki i przyjemny smak prawdziwych owoców oraz intensywne aromaty. Bukiet idealnie czysty i jasny, ale smak i aromat są intensywnie dojrzałe i skoncentrowane. Bez sztucznych dodatków. 100% naturalne. Wszystkie typy brandy produkowane są w ograniczonych ilościach. Pojemność 500ml lub 200ml.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Promocje

  • Marani Tvishi
    Tvishi

    Białe półsłodkie wino gronowe....

    46,80 zł -10% 52,00 zł

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Odwiedź nasz sklep firmowy w Warszawie przy ul. Wąwozowej 23 lok. U1, lub jeden z setek punktów partnerskich i sprawdź, co daje ponad 100 lat tradycji.

Dostawcy

Tagi