You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Brandy  Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • Brandy Telavi

  "Wykonane z najlepszych i najstarszych destylatów. Brandy jest poukładana, dojrzała i dobrze zbalansowana. Znaleźć tu można akcenty ciasta czekoladowego, suszone morele, miód spadziowy, karmel. W tle głębsze rejestry miodu, sherry i wędzonej śliwki. W ustach wypada szlachetnie, dojrzale i statecznie. Destylat jest dojrzały, dobrze zbalansowany. Dobra i harmonijna brandy. Ma sznyt elegancji."

  O Telavi XO

 • Brandy Sarajishvili

  Wino gronowe, przeznaczone do produkcji brandy uzyskujemy nie później niż do 1 kwietnia roku następującego po zbiorach. Po tym okresie materiał winny poddawany jest destylacji w alembikach Charente. Proces destylacji jest tylko początkiem długiej drogi, jaką musi przebyć brandy Sarajishvili do uzyskania pełnej wyrazistości, mocy i niepowtarzalnego charakteru. Świeżo wydestylowana brandy jest rozlewana do 250 – 400 litrowych beczek, przez kolejne lata starzeje się, uzyskując specjalny aromat i smak z którego słynie brandy Sarajishvili.

 • Brandy owocowa Riravo

  Ta ręcznie tworzona brandy ma gładki i przyjemny smak prawdziwych owoców oraz intensywne aromaty. Bukiet idealnie czysty i jasny, ale smak i aromat są intensywnie dojrzałe i skoncentrowane. Bez sztucznych dodatków. 100% naturalne. Wszystkie typy brandy produkowane są w ograniczonych ilościach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów