Katalog

Kategoria wina
Typ wina
Typ produktu

Informacja

Nowe produkty

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Odwiedź nasz sklep firmowy w Warszawie przy ul. Wąwozowej 23 lok. U1, lub jeden z setek punktów partnerskich i sprawdź, co daje ponad 100 lat tradycji.

Wina

W samym sercu doliny rzeki Alazani położone jest największe i najważniejsze miasto regionu Kacheti - Telawi. Właśnie tutaj w 1915 roku została założona „Telawska piwnica win”.

Przez blisko sto lat łączymy innowacje technologiczne z naszą historią i zostajemy wierni dawnym tradycjom kachetyńskiego wyrobu win, jednocześnie dostosowujemy s...

W samym sercu doliny rzeki Alazani położone jest największe i najważniejsze miasto regionu Kacheti - Telawi. Właśnie tutaj w 1915 roku została założona „Telawska piwnica win”.

Przez blisko sto lat łączymy innowacje technologiczne z naszą historią i zostajemy wierni dawnym tradycjom kachetyńskiego wyrobu win, jednocześnie dostosowujemy się do nowoczesnych metod produkcji wina. Dzięki temu znajdujemy klucz do serc najbardziej wymagających smakoszy na całym świecie. Nasze wina odzwierciedlają samoistność i różnorodność gruzińskich win, podkreślają wszystko co najlepsze wśród wielu gruzińskich odmian winorośli pochodzących z tej unikatowej ziemi.

Więcej

Wina Jest 67 produktów.

Podkategorie

 • Stołowe

  Tradycyjne stołowe wina z regionu Telavi w Kakheti. Produkowane z miejscowych winogron, zbieranych w winnicach położonych na prawym brzegu rzeki Alazani.

 • Regionalne

  W winach regionalnych „MARANI”, takich jak „Saperavi”, „Mtsvane”, „Alazani Valley” oraz innych, otrzymywanych głównie z własnych winnic, dążymy do pokazania całego kolorytu i różnorodności win z Kakheti, przez wieki docenianych przez znawców. Są to młode, świeże, aromatyczne wina, w których zauważalne są regionalne cechy siedliska.

 • AOC

  Wina jakościowe „MARANI” o zastrzeżonym nazewnictwie miejsca pochodzenia upraw winorośli, takich jak „Tsinandali”, „Mukuzani”, „Kindzmarauli”, uwydatniają złożoną synergię klimatu, ziemi, winogron, tradycji oraz naszą wizję stylistyki win.

 • Kondoli

  Wina MARANI z pojedynczych winnic pochodzą ze specjalnie wyodrębnionych parceli. Urodzaj jest ograniczany do 6-7 ton z hektara. Winogrona są ręcznie selekcjonowane - najpierw w winnicach, następnie w winiarni bezpośrednio przed tłoczeniem. To tylko początek długiej drogi jaką przechodzi nasze wino zanim trafi na stół smakosza.

 • Satrapezo

  Wina „SATRAPEZO” są dla nas szczególnie cenne, ponieważ w nich najbardziej ucieleśniony jest gruziński charakter wyrobu wina. Są one wytwarzane zgodnie ze starożytnymi technologiami, liczącymi co najmniej 6 tysięcy lat, z wykorzystaniem zakopanych w ziemi tradycyjnych amfor glinianych „KWEWRI”. Winogrona dla win „Satrapezo” pochodzą ze specjalnych parcel, a urodzaj jest ograniczony do 4-5 ton z hektara.

 • Limitowane

  Ręczny zbiór wyselekcjonowanych, bardzo dojrzałych winogron. Po ręcznym oddzieleniu od szypułek jagody są delikatnie tłoczone ręcznie i poddawane fermentacji na naturalnych drożdżach w 225 l dębowych beczkach. Po 10 dniowej fermentacji wino poddaje się procesowi stabilizacji w temperaturze 0°C, a następnie jest butelkowane. Rzadkie, z całą pewnością wyjątkowe wino.

 • Musujące
 • DOMENIILE TOHANI

  Oficjalny Rumuński partner firmy Marani.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów