SZANOWNI PAŃSTWO,
w dniach: 06.06.22-10.06.22 nasz sklep internetowy będzie nieczynny.
Zamówienia można składać na adres mailowy: sklep-warszawa@marani.com.pl
Za utrudnienia przepraszamy.

You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Produkty  Jest 105 produktów.

Podkategorie

 • Wina

  W samym sercu doliny rzeki Alazani położone jest największe i najważniejsze miasto regionu Kacheti - Telawi. Właśnie tutaj w 1915 roku została założona „Telawska piwnica win”.

  Przez blisko sto lat łączymy innowacje technologiczne z naszą historią i zostajemy wierni dawnym tradycjom kachetyńskiego wyrobu win, jednocześnie dostosowujemy się do nowoczesnych metod produkcji wina. Dzięki temu znajdujemy klucz do serc najbardziej wymagających smakoszy na całym świecie. Nasze wina odzwierciedlają samoistność i różnorodność gruzińskich win, podkreślają wszystko co najlepsze wśród wielu gruzińskich odmian winorośli pochodzących z tej unikatowej ziemi.

 • Alkohole mocne

  Niezależnie od faktu, że Gruzja to kolebka wina, historia Czaczy, mocnego napoju alkoholowego destylowanego z winogronowego moszczu, jest dość krótka i zaczyna się w pierwszej połowie dziewiętnastego wieku. Mimo tego, niektóre źródła donoszą, że pierwsze urządzenia do destylacji dotarły do Gruzji z Persji w średniowieczu.
  Telawska Piwnica Win zaczęła produkcje Czaczy pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Różnorodność szczepów winogron oraz własna destylarnia pozwala nam destylować moszcz od razu po skończeniu procesu fermentacji i tym samym utrzymać specyficzne aromaty szczepowe.

 • Napoje

  Gruzja powszechnie kojarzona jest z winem.

  Słuszne to, skądinąd założenie sprawia, iż w cień odchodzą inne rodzime produkty pozbawione procentów.

  Napoje gruzińskie pełne są aromatu i delikatności, w upalne dni koją pragnienie i przynoszą orzeźwienie, w chłodne stanowią doskonały dodatek do posiłków.

 • Pozostałe

  Doskonałe wino zasługuje na niebanalne opakowanie. W tym dziale znajdą Państwo kilka opakowań prezentowych do wyboru dla Państwa.

  Osoby zainteresowane bogatą historią Gruzji znajdą tutaj pozycje książkowe, traktujące nie tylko o historii, lecz także zwyczajach panujących przy gruzińskim stole, czy słynnych na cały świat toastach.

  Gruzja jest nie tylko kolebką wina. Bogate gleby i doskonały mikroklimat sprawia, że również gruzińskie przetwory sprawią Państwu ogromną przyjemność.

 • Specjalne
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 105 elementów

Produkty

Katalog

Włączone filtry:
Kategoria wina
Typ wina
Typ produktu

Tagi