You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lista produktów producenta: Sarajishvili

W roku 1884 David Sarajishvili założył w Tbilisi swoją pierwszą destylarnię. Chcąc uzyskać brandy najwyższej jakości, oparł proces produkcji o klasyczną francuską technologię wykorzystywaną przy tworzeniu Koniaku.

W roku 1884 David Sarajishvili założył w Tbilisi swoją pierwszą destylarnię. Chcąc uzyskać brandy najwyższej jakości, oparł proces produkcji o klasyczną francuską technologię wykorzystywaną przy tworzeniu Koniaku.
W 1887 roku fabryka wypuściła pierwszą partię brandy.
      Spółka szybko się rozrastała, rozszerzając swoją działalność na Imperium Rosyjskie i Europę. Rozbudowana sieć destylarni, magazynów i punktów dystrybucyjnych zapewniła nieprzerwany dostęp do najsłynniejszej z Gruzińskich brandy. Sprzedawano ją w Tbilisi, Moskwie, Petersburgu, Kijowie, Warszawie, Rydze, Odessie, Teodozji czy Pietrowsku.
      W latach 1889 -1912 brandy Sarajishvili biła rekordy popularności na międzynarodowych konkursach, zdobywając medale w Paryżu, Chicago i Brukseli. W 1913 roku osiągnięto kolejny ważny cel: Spółka Sarajishvili została uhonorowana statusem oficjalnego dostawcy na Dworze Imperatora.


      W czasach Rosji Sowieckiej nazwa firmy została zmieniona i przez dziesiątki lat funkcjonowała jako Fabryka Brandy Tbilisi. Były to trudne czasy wojen, prohibicji, ingerencji w proces technologiczny, niemniej jednak Spółka nigdy nie przestała się rozwijać.
      W 1994 roku Spółka otrzymała, z inicjatywy nowego właściciela nazwę, JSC Sarajishvili, nawiązując tym samym do jakości i tradycji zapoczątkowanych przed laty przez jej założyciela. Do dziś dostępne są w zbiorach Firmy produkty stworzone przez Davida Sarajishvili.
      Sarajishvili ma jednak markę - długą tradycję i ogromne doświadczenie, które z sukcesem udaje się zamykać w pieczołowitym procesie produkcji, umiejętnym dojrzewaniu w beczkach i konsekwentnym osiąganiu wyważonego stylu.


Firma Marani, jako jedyny oficjalny dystrybutor  w Polsce tej najznakomitszej z gruzińskich brandy, ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu 8 z 15 dostępnych pozycji z aktualnego dorobku JSC Sarajishvili.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Odwiedź nasz sklep firmowy w Warszawie przy ul. Wąwozowej 23 lok. U1, lub jeden z setek punktów partnerskich i sprawdź, co daje ponad 100 lat tradycji.

Dostawcy

Tagi